• Az internet veszélyei

2022. november 25-én Mgr. Harsányi Beáta tematikus napot szervezett Az internet veszélyei címmel. Az interaktív előadás célja a tanulóink tudatos és körültekintő internethasználatának fejlesztése volt annak érdekében, hogy biztonságban legyenek az interneten. Fontosnak tartjuk, hogy iskolánk prevenciós programokat rendezzen ebben az irányban is, hiszen gyermekeink is a digitális világ részesei. Tudatosítanunk kell, hogy az internet nem az ördögtől való dolog, azonban meg kell tanítanunk annak biztonságos használatát.

• Kívánságok fája

A dunaszerdahelyi MAX bevásárlóközpont úgy döntött, hogy idén az iskolánk tanulóinak karácsonyi kívánságait próbálja meg valóra váltani. Ez alkalomból látogattak meg minket 2022. november 23-án az esemény szervezői, akik szorgos kezű gyermekeket találtak a tantermekben. Szebbnél-szebb karácsonyi gömböket készítettünk, melyek a tanulók karácsonyi kívánságaival együtt a MAX bevásárlóközpont karácsonyfáját díszítik majd. A látogatóinkról és az alkotók népes táboráról képek is készültek.

• Agyagozás Dani bácsival

2022. november 3-án, már nem először látogattunk el PaedDr. Fleischman Dása tanító néni szervezésének köszönhetően a dunaszerdahelyi Szabadidőközpontba, ahol Mgr. Krascsenits Dániel vezetésével agyagozni tanulnak tanulóink. Ez egy rendkívül érdekes és megnyugtató hatással bíró tevékenység. A gyerekek nagyon élvezik, és örülnek a szép alkotásaiknak.

• Tök jó nap 2022

Az őszi szünetet megelőző utolsó tanítási napon, ebben az évben október 27-én iskolánk ismét megrendezte a „Tök jó nap“-ot, ami tök jól sikerült. Az iskola apraja és nagyja teljes erőbedobással dolgozott. Tanulóink ezen a napon már hagyományosan tököt faragtak, kreatívkodtak, hogy minél rémisztőbbé varázsolják az iskolát. A halloweeni hangulatot a töklámpások, boszorkányok, szellemek és csontvázak igyekezték megteremteni. A kísértetkastély konyhájában pedig nemcsak finom, hanem ötletes és vicces fogások is terítékre kerültek.

• {#1508} 1
    • {#1508} 2