• Nadpis

        • Krúžková činnosť v školskom roku 2016/2017 – Rozdelenie žiakov.

           

          Pondelok:  Relaxačné cvičenia - vedúca krúžku Rabayová Mária

          1. Bognár Mátyás                    - II.trieda-praktická

          2. Busánszký András              - I.trieda-praktická

          3. Banyáková Evelin              - V.trieda-autistická

          4. Fábik Ákos                         - III.trieda- praktická

          5. Dobsa András                     - I.tr.-praktická

          6. Takács Dóra                           - I.tr. – praktická

          7. Puzsér Olivér                       - I.trieda  ŠZŠ

          8. Jávorcsik Ľudovít                - II.tr. praktická                                                         8.žiakov

           

          PondelokHudobno-pohybový  krúžok - vedúca krúžku Kovácsová Zuzana

          1. Stemmer Gergely                 - II.trieda-praktická

          2. Gútai Kristína                     - III.tr.-praktická

          3. Derzsiová Patrícia               - III.tr. praktická

          4.Klempaová Sindy                  - II.trieda ŠZŠ

          5. Németh Máté                      - I.trieda  ŠZŠ

          6. Valaseková  Simona                       - III.tr.- praktická

          7. Plavucha Marek                  - II.tr. - praktická                                           7 žiakov

           

          Streda: Tvorivé dielne - vedúca krúžku Lipkovicsová Andrea

          1. Kováč Barbara                        - I.trieda  ŠZŠ

          2. Mátyásová Dominika             - II.tr. -praktická

          3.Hofferka Ádám                   - II.trieda   ŠZŠ

          4.Sándor Lázár                                   - I.trieda   ŠZŠ

          5. Gálffyová Vivien               - I. tr.-praktická

          6. Faragó Attila                                   - VI.trieda-autistická

          7. Balaskó László                      - VI. trieda – autistická

          8. Gajdošík Ádám                   - V.tr. autistická                                              8 žiakov

           

          Streda: Snoezelen  – vedúca krúžku Mgr.Gašparová Eva

          1.Méhes Annamária                   - V.tr.-autistická

          2.Pifko Adrián                                    - V.tr. - autistická

          3. Čejtei Vojtech                     - II. tr - praktická

          4. Bozsenyik Richard             - V.tr. - autistická

          5. Undesser  Flóra                      - I.tr. – praktická

          6. Ábrahám András                - II.trieda  ŠZŠ

          7.Vicsápi Bálint                      - VI.tr. autistická

          8. Burian Dominik                  - VI.tr. autistická                                            8  žiakov

           

          Štvrtok: Literárno-bábkový krúžok-vedúca krúžku: Mgr.Harsányiová Beáta

          1.Sebők Márk Máté                - II.trieda  ŠZŠ

          2. Nagyová Krisztina              - II.trieda  ŠZŠ

          3. Hodosyová Angelika                      - II.trieda  ŠZŠ

          4. Brunczvik Balázs                - I.tr.-praktická

          5.Juhász László                                  - II.tr.praktická

          6. Bernáth Dávid Tibor             - VI. trieda-autistická

          7. Križan Dominik                  - I. trieda ŠZŠ

          8. Menyhárt Áron                   - VI.tr.-autistická

          9. Husvéthová Regina             - II.tr. praktická                                                          9  žiakov

           

           

          Spolu: Päť  krúžkov, celkový počet zapísaných žiakov 40

          Plánované aktivity na školský rok 2015/2016

          Plánované aktivity na školský rok 2016/2017

           

           

           

          1. Návšteva Galérie súčasných umelcov aktuálna výstava                        - september
          2. Návšteva  „Malkia Parku“ - ZOO                                                    - október
          3. Návšteva divadelného predstavenia v MsKS                            - október
          4. Kreatívny deň „Tök jó nap.“                                                    - október
          5. Návšteva bábkového divadla.                                                  - november
          6. Prezentácia spoločnosti Tupperware pre žiakov PŠ                  - november
          7. Tradičné Mikulášske oslavy v MsKS                                                    - december
          8. Pečenie medovníkov s profesionálkou so žiakmi PŠ                            - december
          9. Vianočné trhy spojené s  kult.programom                                            - december
          10. Vianočná besiedka – jedáleň                                                                - december
          11. Maškarný ples                                                                                      - február
          12. Rodičovská zábava- jedáleň   SOŠ                                          - február
          13. Návšteva termálneho kúpaliska                                                            - marec
          14. Krajské kolo recitačnej súťaže Zlaté Klasy                                          - marec
          15. Návšteva Zoofarmy vo Veľkom Blahove                                - apríl
          16. Deň šikovných rúk s rodičmi                                                              - apríl
          17. Kynologické ukážky s policajtmi                                                        - apríl
          18. Návšteva Mestského podniku „Municipal“                              - máj
          19. Výstava detských, žiackych prác.                                            - máj
          20. Dunamenti Tavasz návšteva divadelných predstavení                         - máj
          21. Športový deň.                                                                          - máj
          22. Deň matiek kultúrny program                                                  - máj
          23. Deň detí                                                                                   - jún
          24. Návšteva termálneho kúpaliska                                                           - jún
          25. Koncoročný výlet podľa výberu                                                                     - jún
          26. Žitnoostrovné múzeum výstava „Farebné ceruzky“                - jún